1 kwietnia 2020

Rumuński dystrybutor akcesoriów domowych i kuchennych szuka producentów z krajów UE

Firma jest od 1998 r. importerem i dystrybutorem wyrobów wykonanych ze stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu, wykorzystywanych w pracach wykończeniowych w budownictwie.

Przedsiębiorstwo posiada lokalną sieć dystrybucji i współpracuje z ponad 30 dostawcami oraz obsługuje około 600 klientów, m.in.: sklepy detaliczne, magazyny, projektantów wnętrz, producentów mebli i opakowań, stolarki z PCV, itp.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRRO20200219001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach  bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 01.04.2020 06:26
Poprawiono: 31.03.2020 13:28
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: