31 marca 2020

Firma z Kataru poszukuje dostawców alkoholu etylowego

Przedsiębiorstwo z Kataru poszukuje producentów lub dostawców etanolu 99,9%, którzy zrealizowaliby zamówienie na 1000 ton. Firma zainteresowana jest nawiązaniem długoterminowej współpracy z wiarygodnym i konkurencyjnym partnerem, oferując umowę dostawy. W swojej ofercie przedsiębiorstwo ma następujące produkty:

  • produkty antyseptyczne (ok 30 różnych produktów w portfolio firmy),
  • syropy – głównie dla dzieci,
  • kremy i maści (25 rodzajów). Są to preparaty farmaceutyczne do leczenia wysypki, podrażnienia skóry, użądlenia i zakażeń grzybiczych.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BRQA20200318001

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach  bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy.

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network. 

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

 

Opublikowano: 31.03.2020 00:53
Poprawiono: 30.03.2020 19:55
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: