30 marca 2020

Brytyjski producent naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów nawiąże współpracę z dystrybutorami i innymi producentami

Firma specjalizuje się w produkcji naturalnych wegańskich kosmetyków do włosów produkowanych we własnym laboratorium, w oparciu o własne receptury. Oferuje wysokiej jakości szampony, odżywki, maski i olejki, do produkcji których używane są m. in. składniki bogate w antyoksydanty, naturalne substancje aktywne i łagodne substancje konserwujące. Produkty dystrybuowane są zarówno przez sprzedawców detalicznych, salony piękności, jak i online.

Procesy produkcyjne w firmie spełniają wymogi procedur tzw. Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), a opakowania wytwarzane są z materiałów przyjaznych dla środowiska.

Przy produkcji nie są stosowane następujące substancje: alkohole krótkołańcuchowe, parabeny, sztuczne barwniki, silikony, sztuczne detergenty, drażniące sulfaty i konserwanty, gluten, oleje mineralne i petrochemikalia, lanolina, perfumy, wosk pszczeli.

Wśród naturalnych składników oferowanych preparatów znajdują się m. in. pokrzywa, skrzyp polny, prawoślaz, oleje: marula, andiroba, jojoba, babassu i arganowy, proteiny baobabu, masło murumuru i tucuma.

Możliwa jest produkcja zarówno dużych, jak i małych ilości kosmetyków. Firma posiada doświadczenie we współpracy z partnerami z Europy i Azji.

Potencjalni partnerzy powinni mieć doświadczenie w dystrybucji kosmetyków. 

Firma jest też otwarta na współpracę z innymi producentami, zainteresowanymi gotowymi formułami do wyrobu kosmetyków.

Treść zapytania po angielsku

Numer referencyjny oferty: BOUK20191004002

Firmy z woj. mazowieckiego zainteresowane współpracą proszone są o kontakt na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wraz z podaniem ww. numeru referencyjnego oraz linku do katalogu oferowanych produktów.

Pozostałe firmy zachęcamy do kontaktu z właściwymi ośrodkami regionalnymi.

****

Zobacz inne przykładowe oferty firm zagranicznych

Oferta, która Cię zainteresowała, jest dostępna w ramach bezpłatnej bazy POD, która jest prowadzona przez sieć Enterprise Europe Network. W POD za darmo możesz przeglądać oferty z całego świata lub założyć profil Twojej firmy. 

Zobacz success stories firm, które już skorzystały z usług Enterprise Europe Network.

Szczegółowe informacje nt. bazy ofert POD i zasad wymiany informacji z Ośrodkiem Enterprise Europe Network znajdziesz tutaj.

Opublikowano: 30.03.2020 06:38
Poprawiono: 30.03.2020 07:37
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: