9 marca 2020

Projekt INNOVEAS - badanie potrzeb MŚP w zakresie efektywności energetycznej

Jak według Ciebie najlepiej wesprzeć małe lub średnie przedsiębiorstwo w oszczędzaniu energii? Twoja opinia się liczy!

Jeśli jesteś przedstawicielem MŚP i chcesz zmniejszać rachunki za energię i wypełnisz ankietę, zostaniesz zaproszony na darmowe szkolenie z zakresu audytów energetycznych i poprawy efektywności energetycznej.

W ostatnim pytaniu zostaw swój adres e-mail aby otrzymać zaproszenie. Ilość miejsc na szkoleniach jest ograniczona, wypełnienie ankiety nie gwarantuje udziału w szkoleniu.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO ANKIETY

W ramach projekt INNOVEAS  opracowany zostanie program szkoleniowy, który przybliży przedsiębiorcom sposoby poprawy efektywności energetycznej. Szkolenia będą prowadzone pod koniec roku 2020 w formie warsztatów dla przedsiębiorców, bezpośrednio w zainteresowanych przedsiębiorstwach, oraz w formie online. Ankieta prowadzona teraz pomoże opracować taki program szkoleniowy jakiego potrzebują MŚP.

Nadrzędnym celem projektu INNOVEAS jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w korzystaniu z audytów energetycznych w celu zwiększenia ich efektywności energetycznej. Oficjalna strona projektu znajduje się tutaj.

Logo Innoveas

Aby przybliżyć temat efektywności energetycznej w małych i średnich firmach zachęcamy też do obejrzenia filmu szkoleniowego z tego zakresu. Znajdą tam praktyczną wiedzę i wiele przykładów, które pozwolą lepiej wykorzystywać energię, co wprost może się przełożyć na większe zyski.

Opublikowano: 09.03.2020 06:01
Poprawiono: 09.03.2020 08:49
Modyfikujący: mariusz_idzikowski
Udostępniający: mariusz_idzikowski
Autor dokumentów: